Chocen.TV - on-line kamera z nádraží Choceň


TV portál stránek www.chocen-litomysl.cz
autor:

Ing. Jiří Bělohlávek


email:

Účelem Chocen.TV je umožnit zájemcům o železniční dopravu, fotografům i ostatním návštěvníkům sledovat provoz v jedné ze stanic na I. tranzitním koridoru Děčín - Břeclav, sledovat nasazení lokomotiv, vozů a mnoho dalšího spojeného s provozem v železniční dopravě.

§ Záběr z kamery není nepřetržitě archivován. Použité rozlišení přenášeného obrazu neumožňuje identifikaci osob ani ověření jejich činnosti.

© Přenášený obraz i snímky z kamery jsou chráněny dle autorského zákona a jakékoli použití bez svolení majitele a provozovatele není dovoleno.

Choceň TV - hlavní portál umožňuje sledovat živě provoz ve stanici Choceň. Vysílání běží 24 hodin denně. V levém horním rohu obrazu je zobrazován přesný čas. Ten se bude vždy o několik sekund rozcházet s aktuálním časem z důvodu latence přenosu. Aktuální průměrný datový tok přenosu je 1.5 Mb/s. Pro plynulý běh obrazu je doporučena kapacita Vašeho připojení minimálně 1.8Mb/s. Jiným případem neplynulého obrazu či nefunkčního streamu je problém u nás na straně serveru, k tomu by však mělo docházet výjimečně. Parametry streamu jsou: rozlišení 1280x960p (HD Ready), snímková frekvence 15 snímků/s, video kodek H.264, datový tok 1.5Mb/s, audio kodek AAC a datový tok audia 16kb/s.

archiv Choceň TV - tato aplikace zaznamenává většinu vlaků projíždějících stanicí Choceň během dne. V nočních hodinách jsou snímky také archivovány. Galerie snímků je aktualizována vždy po 15 minutách (…, 09:00, 09:15, …). Pro prohlížení jsou k dispozici filtry data, času a řazení. Otevřené okno se zvětšeninou obrázku lze zavřít kliknutím na obrázek.

Hlavní strana | Archiv | Choceň | Aktuality | Informace

Chocen.TV

| on-line

kamera z nádraží

| Copyright © 2015, www.chocen.tv

chocen.tv